Specialized poszukuje ambitnego i gotowego na wyzwania pracownika do pracy w sklepie Specialized Warsaw, w Warszawie na stanowisku:

Mechanik

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia pracy i obsługi klientów w sklepie rowerowym

- dobrej wiedzy technicznej i umiejętności praktycznych w temacie rowerów

- znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

- podstawowych umiejętności dotyczących obsługi pakietu Microsoft Office

- dyspozycyjności, gotowości na częste wyjazdy i szkolenia

- posiadania prawa jazdy kat. B

- mile widziana bardzo dobra komunikatywność, cierpliwość i umiejętność organizacji pracy

- sportowy styl życia i aktywność rowerowa będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

- składanie rowerów

- przyjęcie roweru do serwisu

- serwis rowerów

- przygotowanie zamówień dla Klienta do wykonanych prac serwisowych

- naprawa rowerów zgłoszonych na reklamację

- sygnalizowanie potrzeb na części serwisowe, zamienne oraz narzędzia

- dbanie o kompletność i stan techniczny narzędzi

Oferujemy w zamian

- ciekawą pracę związaną z nowymi wyzwaniami

- możliwość szkoleń oraz współpracy z naszymi oddziałami w Europie

- wpływ na kierunek rozwoju marki Specialized w Polsce

- dostęp do wielu udogodnień związanych z uprawianiem kolarstwa

- dostęp do najnowszych produktów oraz rozwiązań technicznych

Aplikacje w języku angielskim zawierające list motywacyjny oraz CV opatrzone w klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

* Required