TULE MEILE

Rahapesu tõkestamise monitooringuspetsialist

Meie rahapesu tõkestamise osakonnast on puudu üks rahapesu tõkestamise monitooringuspetsialist ning me usume, et sina sobid sellele ametikohale valatult.
Nii on see muidugi juhul, kui sa tahad olla osa kodumaisest kiiresti arenevast ettevõttest, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda endast suuremaid tegusid, samuti juhul, kui sind kõnetavad selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond.

SINU TÖÖÜLESANDED

Sinu fookuses on põnevad ja katsumusi pakkuvad ülesanded, mille käigus analüüsid kõrgema riskiga kliente ja tehinguid ning lahendad keerukamaid AML-juhtumeid. Iga päev sukeldud sa sügavale klientide finantsandmete ja tehingute maailma, et tuvastada kõrvalekalded ja teha olulisi avastusi. Sa kasutad oma erialaseid teadmisi ja rakendad täpselt sobivaid hoolsusmeetmeid.

Kuigi sa vastutad juhtumite lahendamise eest iseseisvalt, ei ole sa kunagi üksi. Sa töötad tihedalt koos oma kokkuhoidva ja kogenud tiimiga, kellelt saad alati nõu küsida ning kellele pakud sa ka ise tuge.

Hindame väga su loovust ja nutikust, mis võimaldab sul leida parimaid lahendusi isegi keerulistes olukordades – just sellises keskkonnas saad oma potentsiaali täielikult rakendada.

MEIE OOTUSED SULLE:

  • sul on majanduse, juura või sisejulgeoleku valdkonna kõrgharidus või sa oled seda omandamas
  • sul on vähemalt kaheaastane töökogemus finantssektoris või juriidilises valdkonnas finantskuritegevuse tõkestamise fookusega
  • sul on finantskuritegevuse tõkestamise valdkonna teadmised ja järjepidev soov areneda
  • oled julge suhtleja ning vajaduse korral valmis selgitama kolleegidele oma töötulemuste aluseid ja järeldusi
  • oled teadmishimuline, süvened detailidesse, näed lahendusi ja kohaned hästi muutustega

Kasuks tuleb, kui oled vilunud Exceli-kasutaja ja sul on kokkupuude ettevõtete finantsnäitajate analüüsimisega.

NÜÜD VAATAME, MIDA MEIE SULLE PAKUME?

  • Võimalust töötada koos toetavate ja rõõmsameelsete kolleegidega, kes on oma ala asjatundjad
  • Personaalset arengut sise- ja väliskoolituste toel
  • 100 euro väärtuses sporditoetust kvartalis
  • Töö- ja eraelu tasakaalu hoidmist

Sellega meie pakkumised tegelikult ei lõppe, aga ülejäänud hüvedest saad teada siis, kui oled otsustanud kandideerida.

Tegemist on tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks.

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG

29. september

TÖÖLE ASUMISE AEG

Esimesel võimalusel

TÖÖ ASUKOHT

Tallinn või Tartu

KONTAKT

elo.aun@lhv.ee

KAS TEADSID, ET CV-ONLINE-I UURINGU TOP TÖÖANDJA 2024 ALUSEL ON LHV PARIM TÖÖANDJA EESTIS?

* Required

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)
cover_letter chosen

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.