TULE MEILE

Analüütik

Sinu töö on sinu elustiil. Sa saad siit sõbrad, kolleegid, mõttekaaslased. Sa oled ise äge ja sa töötad koos ägedate inimestega. Sinu arvamus loeb, sinu mõtteid kuulatakse, sinu otsuseid oodatakse. Sul on võimalus teha Eestit paremaks. LHV ei ole tavaline. LHV on teistmoodi. Kui see sind kõnetab, võid lugemist jätkata.

Meie välise aruandluse tiimist on puudu just üks tugeva tehnilise taustaga analüütik ja me usume, et sina sobid sellele ametikohale valatult.

Nii on see muidugi juhul, kui sa tahad olla osa kodumaisest kiiresti arenevast ettevõttest, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda endast suuremaid tegusid, samuti juhul, kui sind kõnetavad selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond.

SINU TÖÖÜLESANDED:

Suure osa oma tööajast koostad sa LHV Groupi ja selle tütarettevõtete järelevalvearuandeid Finantsinspektsioonile, Eesti Pangale, Euroopa Pangandusjärelevalvele, Suurbritannia Pangandusjärelevalvele jt. Sa lööd kaasa aruandlussüsteemi arendamises ja nüüdisajastamises ning osaled aktiivselt andmete valideerimise protsessis.

MEIE OOTUSED SULLE:

Sul on kõrgharidus või sa omandad seda ning sa tunned huvi LHV äritegevuse ja analüütilise töö vastu. Sul on väga hea analüütiline mõtlemine ja analüüsioskus.

Sinu peamised tööriistad on Excel ning LHV-s kasutatav tark- ja riistvara. Seepärast ootame sinult tugevat tehnilist tausta, SQL-i kirjutamise oskust ja suurte andmebaasidega töötamise kogemust. Sa oled proaktiivne, kohusetundlik ja pühendunud ning valmis oma oskusi pidevalt täiendama. Tähtis on eesti ja inglise keele suurepärane oskus nii kõnes kui ka kirjas. Kasuks tuleb õigusaktidega töötamise kokkupuude ja finantssektori töökogemus.

Seni on kõik klappinud? Suurepärane.

NÜÜD VAATAME, MIDA MEIE SULLE PAKUME:

  • võimalust anda panus selgete sihtidega ja kiiresti kasvava Eesti börsiettevõtte arengusse
  • võimalust töötada koos toetavate ja rõõmsameelsete kolleegidega, kes on oma ala asjatundjad
  • 100 euro väärtuses sporditoetust kvartalis
  • töö- ja eraelu tasakaalu hoidmist

Sellega meie pakkumised tegelikult ei lõppe, aga ülejäänud hüvedest saad teada siis, kui oled otsustanud kandideerida.

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG

29. september

TÖÖLE ASUMISE AEG

Esimesel võimalusel

TÖÖ ASUKOHT

Tallinn või Tartu

KONTAKT

elo.aun@lhv.ee

KAS TEADSID, ET CV-ONLINE-I UURINGU TOP TÖÖANDJA 2024 ALUSEL ON LHV PARIM TÖÖANDJA EESTIS?

* Required

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)
cover_letter chosen

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.