TULE MEILE

Rahapesu tõkestamise analüüsi spetsialist

Meie rahapesu tõkestamise osakonnast on puudu üks rahapesu tõkestamise analüüsi spetsialist ja me usume, et sina sobid sellele ametikohale valatult.

Nii on see muidugi juhul, kui sa tahad olla osa kodumaisest kiiresti arenevast ettevõttest, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda endast suuremaid tegusid, samuti juhul, kui sind kõnetavad selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond.

SINU TÖÖÜLESANDED:

Sinu töö sisu on anda hinnang kliendisuhete loomise või jätkamise protsessis, teha süvendatud taustakontrolle ja rakendada vajalikke hoolsusmeetmeid. Sa nõustad asjatundlikult enda kolleege põhimõtte „tunne oma klienti“ (KYC) ja rahapesu tõkestamise (AML) teemadel. Samuti mõtled ja aitad kaasa selles, kuidas muuta meie valdkonna protsesse veelgi tõhusamaks.

MEIE OOTUSED SINULE:

  • sind iseloomustab kriitiline ja loogiline mõtlemine
  • sa oled hea pingetaluvusega ega karda väljakutseid
  • sa oskad oma tööd efektiivselt planeerida
  • sa julged võtta vastu otsuseid ja oskad neid ka põhjendada
  • sul on varasem töökogemus rahapesu tõkestamise valdkonnas
  • sa suudad hästi orienteeruda EDD, KYC- ning AML-i protseduurides ja õigusaktides
  • sul on kõrgharidus, eelistatult majanduse, rahanduse või õigusteaduse alal

NÜÜD VAATAME, MIDA SINULE PAKUME:

  • põnevat ametipositsiooni ja võimalust töötada koos toetavate ja rõõmsameelsete kolleegidega
  • personaalset arengut sise- ja väliskoolituste toel
  • 100 euro väärtuses sporditoetust kvartalis ning töö- ja eraelu tasakaalu hoidmist

Sellega meie pakkumised tegelikult ei lõppe, aga ülejäänud hüvedest saad teada siis, kui oled otsustanud kandideerida.

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG

7. mai

TÖÖLE ASUMISE AEG

Esimesel võimalusel

TÖÖ ASUKOHT

Tallinn

KAS TEADSID, ET CV-ONLINE-I UURINGU TOP TÖÖANDJA 2024 ALUSEL ON LHV PARIM TÖÖANDJA EESTIS?

* Required

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)
cover_letter chosen

Please complete the reCAPTCHA above.