TULE MEILE

Klienditoe spetsialist

Kutsume sind kandideerima LHV klienditoe spetsialisti ametikohale.

Kui sa hindad suurepärast teenindust ja soovid anda panuse kodumaise panga eduloosse, siis loe julgelt edasi.

SINU TÖÖÜLESANDED:

Suure osa oma tööajast abistad sa kliente, juhendades neid pangateenuseid kasutama ja LHV kodulehel orienteeruma. Sa leiad probleemidele kiired ning kliendi jaoks mugavad ja paindlikud lahendused. Klientidega suhtled sa e-kirja, telefoni ja chat’i vahendusel.

MEIE OOTUSED SULLE:

Kindlasti ootame, et sul on väga hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, inglise keele oskus tuleb kasuks. Sa hindad kõrgelt kliendisõbralikkust: sul on suur soov ja huvi teha tööd, mis on seotud klientide teenindamise ja ärakuulamisega ning neile sobivate lahenduste leidmisega. Sa oled kohusetundlik, kiire, täpne ja korrektne. Sulle meeldib graafikuga töö, sest su tööaeg on E–R kl 9–17 ja L kl 10–17.

Kui need linnukesed on kirjas, siis pead teadma, et neid oskusi ja omadusi täiendavad

  • koostöövalmidus
  • väärikus ja ausus
  • motiveeritus
  • õpihimu
  • hea suhtlemisoskus
  • finantsala fännamine

Seni on kõik klappinud? Suurepärane.

NÜÜD VAATAME, MIDA MEIE SULLE PAKUME:

  • toredaid, nooruslikke ja innovaatiliste mõtetega kolleege
  • hubast ja sõbralikku töökeskkonda
  • 100 euro väärtuses sporditoetust kvartalis
  • telefoniarvete tasumist

Sellega meie pakkumised tegelikult ei lõppe, aga ülejäänud hüvedest saad teada siis, kui oled otsustanud kandideerida.

KANDIDEERIMISE TÄHTAEG

12. mai

TÖÖLE ASUMISE AEG

Esimesel võimalusel

TÖÖ ASUKOHT

Tallinn, Tartu

KAS TEADSID, ET CV-ONLINE-I UURINGU TOP TÖÖANDJA 2024 ALUSEL ON LHV PARIM TÖÖANDJA EESTIS?

* Required

resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)
cover_letter chosen

Please complete the reCAPTCHA above.