Ebury is a hyper-growth FinTech firm, named in 2021 as one of the top 15 European Fintechs to work for by AltFi. We offer a range of products including FX risk management, trade finance, currency accounts, international payments and API integration.

Ebury е свръх развиваща се FinTech компания, обявена през 2021 г. за една от най-добрите FinTech компании за работа. Ние предлагаме редица продукти, включително управление на валутния риск, търговско финансиране, валутни сметки, международни плащания и API интеграции.

Експерт бизнес развитие - Платежна Институция - София - България

Офис София

Търсим следващото поколение търговци в Европа, които ще се присъединят към нас след рекордната ни година. Търсим мотивирани и позитивни самоусъвършенстващи се хора, които искат да ускорят кариерата си и да станат експерти в областта на международните плащания, валутната търговия и управлението на риска. За работата В качеството си на експерт бизнес развитие, Вие ще имате решаващ принос за растежа на Ebury, като ще отговаряте за предоставянето на страхотно преживяване на новите ни клиенти. На всяка крачка ще бъдете подкрепяни от един от нашите старши служители, които имат интерес да Ви помогнат да се реализирате и знаят от първа ръка какво е необходимо, за да успеете в тази роля.

Отговорности

  • Проучване и квалифициране на потенциални клиенти с цел създаване на
    индивидуална база данни и използване на текуща такава.
  • Достигане по телефона до лица, вземащи решения в различни бизнес сектори.
  • Запознаване с бизнеса на клиентите, изграждане на представа за основните им
    предизвикателства, с цел информиране на това как нашите решения могат да им
    помогнат.
  • Работете в тясно сътрудничество с екипа, за да изградите и представите на
    клиентите ценни решения за международните плащания, валутната търговия и
    управлението на риска.

Защо да се присъедините към нас?

  • Водеща в бранша основна заплата и възможност бързо да увеличите доходите си
    чрез прозрачна схема за получаване на допълнителни комисиони.
  • Социални придобивки - спортна карта, ваучери за храна и допълнително здравно
    осигуряване.
  • Бързо кариерно развитие и редица структурирани кариерни пътеки.
  • Обучение и наставничество от някои от най-опитните и успешни професионалисти
    в областта в световен мащаб.
  • Възможности за международно развитие, включващи участие в глобални
    обучителни лагери.
  • Просторен и модерен офис
  • Амбициозен и приятелски екип

За Вас…

  • Наслаждавате се на изграждането на нови взаимоотношения и лесно изграждате
    връзки
  • Амбициозни сте и силно мотивирани да поемете кариерата си в свои ръце
  • Имате опит в сферата на B2B или в среда, насочена към клиенти
  • Владеете свободно английски и български език
  • Интересувате се от финансовите пазари
  • Имате отлични комуникационни и междуличностни умения
  • Имате гъвкаво мислене и чувство за спешност, съответстващи на нашата култура

За нас

  • Ebury е успешна финтех компания, която се нарежда сред най-бързо развиващите се международни компании в своя сектор. Основана е през 2009 г., със седалище в Лондон, с над 1300 служители и присъствие в повече от 20 държави по света. Културното разнообразие е част от това, което прави Ebury специално място за работа. От Сао Пауло до Дубай, от София до Торонто, ние се радваме да споделяме опита на екипа и да празнуваме успеха в цялото семейство на Ebury.
  • Упоритата работа се отплаща: през 2019 г. Ebury получи инвестиция от 350 млн. паунда от Banco Santander и спечели международно признати награди, включително на Financial Times: 1000 най-бързо развиващи се компании в Европа. Нищо от това нямаше да е възможно без нашето най-голямо постижение: страхотните ни хора. Ентусиазирани, новаторски и сътрудничещи си екипи, винаги готови да нарушат и революционизират бързо развиващия се сектор на FinTech.
  • Ние вярваме в приобщаването. Противопоставяме се на всички форми на дискриминация и не проявяваме толерантност към различията, които ни правят модерна и успешна организация. В Ебъри можете да бъдете какъвто искате да бъдете и все пак да усещате принадлежност, независимо от историята си, защото искаме Вие и Вашата уникалност да помогнете да напишем нашето бъдеще.
  • Моля, изпратете кандидатурата си директно на уебсайта за кариери, като качите своята
    автобиографията на английски език.

Please apply with an English CV!

#LI-LK1

#LI-ONSITE

About Us

Ebury is a FinTech success story, positioned among the fastest-growing international companies in its sector.

Founded in 2009, we are headquartered in London and have more than 1700 staff with a presence in more than 25 countries worldwide. Cultural diversity is part of what makes Ebury a special place to be. From Sao Paulo to Dubai, Bucharest to Toronto, we enjoy sharing team experiences and celebrating success across the Ebury family.

Hard work pays off: in 2019, Ebury received a £350 million investment from Banco Santander and has won internationally recognised awards including Financial Times: 1000 Europe's Fastest-Growing Companies.

None of this would have been possible without our proudest achievement: our great people. Enthusiastic, innovative and collaborative teams, always ready to disrupt and revolutionise the fast-paced FinTech sector.

We believe in inclusion. We stand against discrimination in all forms and have no tolerance for the intolerance of differences that makes us a modern and successful organisation. At Ebury, you can be whoever you want to be and still feel a sense of belonging no matter your story because we want you and your uniqueness to help write our future.

Please submit your application on the careers website directly, uploading your CV / resume in English.

* Required
resume chosen
(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Enter the verification code sent to to confirm you are not a robot, then submit your application.